×

לסיור התרשמות במתחם CLE בקיסריה ולמידע נוסף

השאירו את פרטיכם ונציג מטעמם יחזור אליכם בהקדם:

80 הזדמנויות של פעם בחיים – פרויקט דירות הבוטיק של קיסריה

כשאחרון הילדים עוזב את הבית, אתם עצמכם הופכים פתאום בחזרה למרכז החיים. אז למה לא לחיות את החיים החדשים במקסימום, במרחק הליכה מהים? מתחם חדש ואקסקלוסיבי בקיסריה מציע פתרון למי שמחפש מגורים יוקרתיים באחד המקומות הכי יפים בארץ. כל מי שהציץ בתכנון הפרויקט – התאהב
(שנה גודל)
קיסריה שכונה 3 פרויקט דירות הבוטיק של קיסריה

הקלישאה אומרת שלמדינת ישראל מותניים צרות, אך למען האמת, גם האורך שלה לא גדול במיוחד. למדינה הקטנה שלנו – זאתי שקורין אלאל דימתה בדיוק רב ל״חצי סיכה בין סעודיה לים״ – יש קו חוף של כ- 200 קילומטרים, רבים מהם כבר תפוסים. תחשבו על אזור פלמחים, ועל זה שלא מעט מרצועת החוף שם סגורה לטובת התעשיות הביטחוניות; תחשבו על החופים המוגדרים כשמורות טבע, כדוגמת חוף אכזיב וחוף הבונים, חופים שבסמוך אליהם אסור על פי חוק לבנות כמעט כלום; ומנגד תחשבו על הקו הראשון לים בערים הגדולות, שהוצף בעשור האחרון בגורדי שחקים ובפרויקטי יוקרה. למעשה, בישראל של2021 לפי לשכת שמאי ישראל, מנהריה בצפון ועד אשקלון בדרום, אין כמעט עתודות קרקע לבנייה על קו החוף. רק כמה עשרות בודדות של קילומטרים פנויים נשארו לכך, כשהיתר כאמור הוקצה כבר.

ניתן להניח שעם התרחבות האוכלוסייה, הקילומטרים המעטים הפנויים שעוד נשארו לאורך חופי הארץ, יוקצו גם כן לטובת מגדלי ענק, שרובם יהיו למטרות מלונאות, בניסיון למקסם רווחים על כל דונם הנמצא בסמיכות לים. יזמים רבים פשוט יבנו לגובה, ללא אפשרות מצידם לייצר תחושה קהילתית. וכיום, כשמגפת הקורונה לימדה אותנו עד כמה קהילה זה דבר חזק וחשוב , הסגרים והבידודים היו קשים לכולנו, ומי שלא זכה לשכנים טובים, ללא ספק סבל שבעתיים.

עם זאת, בישראל יש עדיין מספר מקומות שבכל זאת מצליחים להציע גם קרבה לים וגם תחושת קהילה. מקומות אלו ניתן למצוא בעיקר בהרחבות של קיבוצים וביישובי יוקרה – ברובם ניתן לקנות קרקע ולבנות צמוד קרקע לא רחוק מהחוף, אך האפשרות הזאת לא בהכרח מתאימה לכולם. חלקנו כבר עבר את השלב בחיים בו אנחנו רוצים לתחזק חצי דונם של גינה כדי שלילדים יהיה היכן להתרוצץ.

ליד הים, ליד החברים, בלי ההמוניות

בין מגדלי היוקרה ההמוניים לבין שוק צמודי הקרקע נוצרה נישה בתולית. הנישה הלא קטנה הזאת פונה בעיקר לאלו שכבר החזיקו בעבר בוילה רחבת ידיים ביישוב קהילתי או במושב, ועכשיו, משהילדים התבגרו, הם מעדיפים לגור בדירה שהיא קטנה יותר וריקה פחות.

באופן כוללני, ניתן לאפיין את החברים בקבוצה זאת כאנשים אמידים המחפשים שני שינויים בחיים: האחד הוא להשקיע פחות זמן במשימות תחזוקה יומיומיות, והשני -לפנות יותר זמן עבור עצמם, ולבחור במה שעושה להם טוב. הם רוצים להמיר את השעות השבועיות שהשקיעו עד כה בגינון, ניקיונות ועבודה שוטפת בהליכה על החוף, בטבילה נעימה בים, ביציאה עם חברים לקפה ובקריאת ספר על המרפסת. אותם אנשים כבר מכירים את הסגולות שקהילה חזקה יוצרת ומאפשר, ולכן הם לא ששים לעבור לענקי הבטון שעל קו הים בערים הגדולות.

ובעולם הדיור הישראלי כמו בעולם הדיור הישראלי, היכן שנוצרת נישה, מישהו כבר דואג להציע פתרון. על כן, ממש בשנתיים-שלוש האחרונות התחילו לצוץ ברחבי הארץ פרויקטי מגורים בסגנון חדש, המציעים דיור אקסקלוסיבי בבנייני בוטיק קטנים איכותיים ולא המוניים. מדובר בדרך כלל בבניינים בני ארבע-חמש קומות, מעין ריזורטי מגורים פרטיים, המציעים גם שכנות טובה וגם פסיליטיז שמצפים לקבל בבנייני יוקרה, דוגמת עמדת קבלה, שמירה ולובי מעוצב. באותם פרויקטי בוטיק מציעים גם הם שירותי תחזוקה ברמה הגבוהה ביותר, כדי שהדיירים יוכלו להתמקד בכמה שיותר בעצמם ובהנאות שלהם.

דוגמה לפרויקט בולט מסוג זה הוא מיזם Caesarea Limited Edition – CLE שנבנה בימים אלו בשכונה 3 הוותיקה והיוקרתית של קיסריה, מרחק הליכה מאחד החופים היפים בארץ – הוא חוף הקשתות. למעשה, מדובר בפרויקט הראשון ביישוב היוקרתי המציע דירות בוטיק למי שהווילה הפרטית שהחזיק בה כבר הפכה גדולה מידי עבורו, למי שהגיע לשלב בחיים בו כוס קפה עם נוף לים עדיפה על טרמפולינה בגינה. באופן טבעי, הפרויקט האטרקטיבי מושך אליו גם תושבים ותיקים של קיסריה המחפשים שינוי, כמו גם זוגות ממקומות רחוקים יותר, שהבטיחו לעצמם שבעתיד, ברגע שהילדים יעזבו, הם יעברו לגור ליד הים.

מרגע שבניית הפרויקט תסתיים, אותם דיירים חדשים יוצפו לפתע בשעות פנאי שלא הכירו קודם לכן, בהליכות ערב לים ובתחביבים חדשים. רק דמיינו את האפשרות לארח את הנכדים בדירה חדשה, יוקרתית ועדכנית, לקחת אותם בסוף השבוע לשחות בחוף ההיסטורי של קיסריה ולשחק בין מבנים בני אלפי שנים שגם הורדוס המלך הסתובב לידם. דמיינו גם את האפשרות להזמין כרטיס לאחת מההופעות באמפיתאטרון של היישוב ולחזור הביתה ברגל, או לגלות שאתם בכלל לא אנשים של כדורגל אלא של גולף.

עדיין לא חברי מכבי? כך תעברו קופ''ח תוך 3 דקות

מודעה https://insite-mag.co.il 
93% מחברי מכבי מרוצים יותר לעומת חברי הקופות האחרות. עצאנו לבדוק למה

סטנדרט קיסריה, במחירים החל מ-2.9 מיליון ₪

פרויקט CLE תוכנן ועוצב ע"י האדריכל פרופסור גבי שוורץ. הפרויקט כולל ארבעה בנייני בוטיק, בני ארבע קומות בלבד בכל אחד – עם מספר דירות מצומצם ביותר ובגדלים משתנים. להנאתכם תוכלו לבחור מבין דירות 3, 4, ו-5 חדרים אחרונות הפונות אל מרחבים ירוקים והנוף הייחודי והקסום של קיסריה.

העיצוב הייחודי של CLE נותן גם דגש מיוחד למרחבים הקהילתיים והמשותפים של המבנים, זאת מתוך רצון לאפשר מפגשים משמעותיים. אדריכלי הנוף של CLE תכננו שדרה ירוקה ומוצלת בין ארבעת בנייני הפרויקט, הכוללת עצים ייחודיים וספסלי ישיבה נוחים. הקהילתיות נמצאת גם בראש מעיניהם של מעצבי הפנים שנשכרו, שדאגו לעצב קומת לובי יוקרתית ונוחה הכוללת עמדת שמירה וקבלה.

קיסריה שכונה 3 - מפה
מיקום היסטורי מוקף בשמורות טבע עוצרות נשימה וסמוך לים

במיקומו של הפרויקט בלב שכונה 3 הושם דגש רב על קהילתיות, ובשונה לחלוטין מבנייני היוקרה הפרושים בשאר הארץ. לא זו בלבד שהדירות ב- CLE נמצאות במרחק הליכה מחוף הקשתות היסטורי, גם המרכז המסחרי, בית הכנסת המרכזי ומועדון הגולף המפורסם נמצאים במרחק הליכה. כך גם המוזיאונים היפיפיים של היישוב והקאנטרי קלאב המפואר שלו ממוקמים אף הם לא רחוק מהפרויקט, מה שמבטיח שהילדים או הנכדים של הדיירים החדשים יבקשו להגיע כל סופ״ש. ואם גם מכל זה ימאס להם, תמיד אפשר לקפוץ לביקור בנמל, או להשכיר ציוד ולהתאהב בספורט ימי חדש.

מי שאחראי ודואג לקהילתיות ולרמת התחזוקה הגבוהה ביותר של היישוב היא החברה לפיתוח קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד,. קיסריה היא למעשה המקום היחיד בישראל המנוהל על ידי חברה פרטית, מה שמבטיח פיתוח וצמיחה ללא הפסקה הן של התשתיות הפיזיות והן של התשתיות הקהילתיות והמגוונות. ״כבר בתחילת הדרך סיכמנו עם השותפים למיזם – עץ השקד ואמריקה ישראל – כי הפרויקט יבנה ב"סטנדרט קיסריה" ברמה הגבוהה ביותר ובאיכות בלתי מתפשרת" מציין מיכאל כרסנטי מנכ״ל החברה לפיתוח קיסריה.

60% מהדירות כבר נמכרו – מה שאומר שכדאי לכם למהר. אז אם ההזדמנות החד פעמית לגור בקיסריה – מרחק הליכה מהים ובתוך קומפלקס בוטיקי – מתאימה גם לכם, השאירו מספר טלפון בתיבה פה למטה, ונציג יפנה אליכם בהקדם, ללא התחייבות.

לסיור התרשמות במתחם CLE בקיסריה ולמידע נוסף

השאירו את פרטיכם ונציג מטעמם יחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן