×

לפרטים נוספים על רכישת נכס מניב בברלין השאר את פרטייך כאן:

מה גורם למשקיעים הישראלים להסתער על הנדל"ן באירופה?

למשקיעים נמאס לראות את כחלון והקבלנים מתקוטטים על חשבון הגב שלהם – ובעיקר נמאס להם לשבת על הגדר ולחכות לנס שיקרה בשוק הנדל"ן הגוסס בישראל. לאחרונה עוד ועוד ישראלים פונים חזק ליבשת אירופה, שם הם מוצאים את יעדי ההשקעה המשתלמים ביותר והמניבים ביותר. יצאנו לבדוק מה קורץ כל כך למשקיעים הישראלים שבוחרים להסתער על הנדל"ן ביבשת השכנה שלנו
(שנה גודל)

בכל העולם השיטה לצמיחה כלכלית היא פשוטה, אתה עובד, חוסך, משקיע את הכסף בנכס שמספק עבורך הכנסה פאסיבית, וחוזר חלילה. עובד. חוסך. משקיע. עד שאתה מגיע למצב שבו ההשקעות שלך מניבות הכנסה שמספיקה לכלכל אותך, גם בלי שתצטרך לצאת לעבודה. פשוט, לא? בכל העולם כן. אצלנו לא.
הריבית הבנקאית בארץ מגוחכת, הבורסה המקומית תנודתית ולא אמינה, ושוק הנדל"ן הישראלי שעד לפני כמה שנים היה הימור בטוח – נמצא היום עמוק עמוק בקיפאון שעפ"י כל התחזיות לא הולך להפשיר בשנים הקרובות, והרשויות אפילו לא מנסות להסתיר את המאמצים להשאיר את שוק הנדל"ן מצונן בדיוק כפי שהוא.

אבל בזמן שחלקנו בוחרים להמשיך ולנסות לסגור את החודש בעבודה קשה, תוך התעלמות מוחלטת (וחסרת אחריות) מהמצב הכלכלי אליו נגיע בגיל הפרישה – ישראלים רבים בוחרים שלא להשלים עם המצב העגום הזה.
מסתבר שבמרחק של 3 שעות טיסה, נמצאות ההזדמנויות הטובות בעולם להשקעה בנדל"ן: החל ממחיר נמוך במיוחד ומתאים לכל כיס, ועד לאחוזי תשואה של 15% על הכסף המייצרים הכנסה קבועה ופסיבית שנותנת ביטחון ושקט נפשי.

אם לא הבנתם עד עכשיו, מדובר במדינות מערב אירופה. אנגליה, ספרד, גרמניה, יוון, פורטוגל ועוד.
הקרבה הפיזית לארץ והחברות הישראליות שמלוות את הרוכש יד ביד החל משלב איתור הנכס ועד השכרתו – הופכות את רכישת הנכסים באירופה לעסקה המשתלמת והקלה ביותר לישראלי שמחפש את המקום הנכון לתת לכסף שלו לעבוד עבורו.

מהן הסיבות שהופכות את אירופה לפנינת הנדל"ן שהיא?

מחיר כניסה נמוך

כיום ניתן לרכוש דירה סטנדרטית, ברחוב שקט הנמצא ליד שדרה מרכזית באחת הערים המרכזיות באירופה עם הון עצמי של 90 אלף יורו בלבד.

ביקוש גבוה

בניגוד לישראלים, הנטייה של האירופאים היא לשכור דירות למגורים ולא לקנות אותן. כך שהדרישה לנכסים להשכרה גבוהה משמעותית מהביקוש לדירות למכירה. האפקט – בעלי הנכסים יכולים לדרוש דמי שכירות גבוהים והשוכרים משלמים.

שדרת חנויות ומסעדות באירופה
נדל"ן באירופה: מחיר נמוך במיוחד ומתאים לכל כיס

חברות ניהול מנוסות שמייצרות שקט וביטחון עבור המשקיע

האפשרות לרכישת נכס נדל"ני באירופה בליווי חברות ניהול ישראליות מעניק יתרון משמעותי גם למשקיעים שמגיעים ללא ידע מוקדם בתחום. חברות ניהול מקצועיות שחיות ונושמות את אירופה – מטפלות בכל ענייני הנכס עבור המשקיע הישראלי. החל מאיתור של נכס עם פוטנציאל להשבחה, דרך מציאת שוכרים והתנהלות מולם, ניהול הפרוצדורות המשפטיות, ועד ל"פרטים הקטנים" כמו עיצוב הבית. ושימו לב, חברות ניהול גדולות ורציניות – מתחייבות מולכם לשכר דירה כבר מהיום הראשון!

הזדמנות היסטורית

מומחי נדל"ן מעריכים כי אירופה צועדת לקראת 10 שנים של עליות במחירי הנדל"ן. המשמעות? מי שיקנה עכשיו – ייהנה מחלון ההזדמנות לפני שהוא נסגר.

בסיכומו של דבר: המשקיעים שמגיעים מכל העולם וגם מישראל לא טועים. הם מבינים שאירופה מציעה אינספור יתרונות כשבראשם מחירי כניסה נמוכים, תשואה משתלמת, ביטחון ושקט נפשי שקשה למצוא במקום אחר.

 

אם גם אתם מבינים שמגיע לכם עתיד כלכלי מכובד או לפחות פנסיה ראויה, שלא תלויה בחסדיו של שר אוצר זה או אחר, כדאי שגם אתם תקחו אחריות על עתידכם הכלכלי. בין אם אתם משקיעים מנוסים או שזו הפעם הראשונה שלכם, אין ספק שהשקעה באירופה היא הדבר החכם והנכון ביותר עבורכם.

דילוג לתוכן