×

רוצה לשמוע פרטים נוספים על ההזדמנות ב"אינפיניטי על הפארק"?

הסוד השמור נחשף: הפרויקט האקסקלוסיבי שהולך לשנות את המטרופולין של פתח תקווה – וזמין גם בשבילכם

אם בעבר מקובל היה לחשוב שהשוק הבטוח והסולידי ביותר הוא הנדל"ן למגורים, הרי שהשנה האחרונה הוכיחה שגם אנשים זהירים חוטפים – ואפיק ההשקעה הנכון הוא זה שמתנהל במנותק מהשוק ולא מושפע מספקולציות מהולות ביומרה. יצאנו לבדוק האם יש חיה כזו, וחזרנו עם תשובה
(שנה גודל)
מתחם אינפינטי פתח תקווה. ממוקמת סמוך לצומת סגולה בפתח תקווה ובסמיכות לתחנת הרכבת

כשועלי נדל"ן ותיקים שלא "שופכים" כסף על כל השקעה שנשמעת טוב, בשנה האחרונה אתם כנראה ניצבים בפני אתגר לא קטן. ענף הנדל"ן בישראל צועד לכיוונים לא ברורים, השוק המזרח-אירופי מעריך שהסיכון מהמלחמה באוקראינה גבוה יותר; ואילו במערב אירופה ובארצות הברית חווים במלוא העוצמה את האינפלציה ועליות הריבית החדות. כל אלה ועוד מביאים לפי שעה את המשקיעים בכלל השווקים "לשבת על הגדר" ולחפש אפיקי השקעה רזרביים או חדשים.

אז מה עושים המשקיעים הגדולים? נוהרים לעבר אפיקי רווח לא "חלומיים". או במילים אחרות – השקעות עם "רגליים על הקרקע", אלה שהמוצר בהן מאוד ברור, מוחשי, ולא ספקולטיבי. כך, שהסיכוי של אותה ההשקעה להיקלע לבועה הוא נמוך יותר.

וכשמדברים על השקעות יציבות ובטוחות אי אפשר שלא לדבר על ענף הייזום בנדל"ן, שרשם את הזינוק הגבוה ביותר בשנה האחרונה – ושמר על כוחו גם בשנה האחרונה שבה ערך הנכסים נחתכו בחדות. החברות ששיווקו את הקרקעות, מסתבר, שמרו על שיעור רווח יציב וצומח, והסיבה לכך ברורה: משאב הקרקעות בישראל הוא בין הנמוכים בעולם, ובעוד גיזרת הדירות מושפעת מהאינפלציה בשוק ומכוח הקנייה של הציבור הישראלי, המתחרים על הקרקעות מתנהלים במנותק מהשוק. ואת האמת אתם כבר יודעים – מניות עולות ומניות יורדות, וענף הנדל"ן הישראלי לעולם יישאר ברמת הגרף הארוך האיתן והעוצמתי ביותר, לא משנה מה תשמעו.

אבל אליה וקוץ בה: המציאות מראה כי ברוב מובהק של המקרים הגישה לאותן השקעות שמורה רק לקהילה אקסקלוסיבית, בעיקר קרנות ההון סיכון, לצד רשימה מצומצמת של אנג’לים, שנכנסים כמשקיעים באותן חברות שפועלות בזירת הייזום. זאת ועוד, המציאות גם מראה שעד שכבר משקיעים פרטיים מצליחים להיכנס להשקעה הם מחויבים להיות חלק ממנה עד תום תקופת ההשקעה, ללא יכולת "להריח" אותה ולהתנסות מקרוב, מה שבחלק מהמקרים אף עלולה להוביל להפסדים.

אז האם יש גם לנו דרך להיחשף לאותן בוננזות כחלק מקהילת משקיעים אקסקלוסיבית, ואף ליהנות מיכולת לצאת מההשקעה בכל עת שנחפוץ? מסתבר שכן, תמשיכו לקרוא.

אז האם יש דרך שבה גם משקיעים רגילים מורשים ליהנות מהחגיגה?

אם אתם משקיעי נדל"ן משופשפים יכול להיות ששמעתם את שמה של החברה, ואם לא אז את הפרויקטים אותם היא הובילה. מדובר בחברת Contempo, חברת האם של חברת Lighter life הנמצאת בבעלות יזם הנדל"ן שחר רז. ל-Contempo ניסיון עשיר בבניה וייזום פרויקטים רבים בכל רחבי הארץ ובפרט באזור המרכז. החברה אחראית, בין השאר, לשורת פרויקטי יוקרה תל אביביים, בהם הפרויקט השאפתני ברחוב הירקון 152 בתל אביב, הממוקם בקו ראשון לים ונחשב לאחד מהמבנים למגורים הכי מדוברים בעיר; ביהודה המכבי 32-36, במפגש הרחובות של יהודה המכבי וויצמן, עם מתחם הכולל שני מבנים אייקונים; ולשני הבניינים המרשימים בשלומציון המלכה 6 וביונתן הוופסי 6, במרחק מטרים מפארק הירקון ודקות מהנמל, שני בניינים State of the art, מרשימים ביופיים.

נדל
מבט מלמעלה על הפרויקט.פוטנציאל הרווח, לפי החברה, צפוי להיות גבוה מזה שמופק מנדל”ן מסחרי

כל הפרויקטים ש- Contempo אחראית להם – בתל אביב, בגבעתיים, ברמת השרון, בגבעת שמואל, בבת ים, ברמת גן ועוד – ממוקמים באזורים הכי מבוקשים בישראל. והדברים, מסתבר, מדברים בעד עצמם: מרבית הפרויקטים נעשו במימון המוסדיים והבנקים, בהם בנק הפועלים, לאומי הפניקס, כלל והראל.

אבל גולת הכותרת של הפרויקטים שלה הוא מתחם "אינפיניטי על הפארק" בפתח תקווה, אחד הפרויקטים היחידים אותם Contempo פותחת לציבור הרחב ומאפשרת גם לכם להשתתף בו. הפרויקט מקודם על ידי על ידי החברה-בת שלה, Lighter Life, אשר מציעה כעת לציבור הרחב הזדמנות אטרקטיבית במיוחד: השקעה ביחידת קרקע המיועדת למסחר ותעסוקה ב-360 אלף שקל בלבד, עם פוטנציאל רווח אדיר בתוך פרק זמן קצר יחסית – בהתאם לדו"ח שמאי תקן 22.

פוטנציאל הרווח, לפי החברה, צפוי להיות גבוה מזה שמופק מנדל”ן מסחרי (שלכשעצמו נחשב גבוה) בשל עיתוי הכניסה להשקעה – הקרקעות עדיין לא זמינות לבנייה. לצד זאת, בחברת Lighter Life מדגישים כי על מנת להעניק ביטחון לעסקה, החברה משאירה לעצמה נתח נכבד בפרויקט היזמות והבניה בפועל והרווח המניב בעתיד.

הקרקע המדוברת ממוקמת סמוך לצומת סגולה בפתח תקווה ובסמיכות לתחנת הרכבת, מה שהופך אותה לאחת מהמתחמים המבוקשים באזור וכבר עכשיו נחשבת בעיני רבים כפרויקט הדגל הבא, ולעוד יותר נדירה וייחודית.

הכירו את הפרויקט שמקודם על ידי עירייה ועבר את כל מדורי הגהינום

זה לא סוד שתהליך אישור קרקע לבנייה כולל בתוכו שבעה מדורי גיהנום, עד שיודעים שיש מינימום סיכון ומקסימום רווח. אבל ב"אינפינטי על הפארק" המצב שונה – הוא מקודם על ידי עיריית פתח תקווה בעצמה, והעיריה היא בעלת אינטרס לקדם אותו. ולא, לא רק בגלל הארנונה העתידית, אלא בשל היטלי ההשבחה שיתקבלו מהפרויקט שיהוו, לפי הצהרת העירייה, את מקור המימון לבניית הפארק המטרופוליני העתידי. כלומר, יותר ממה שהעגל רוצה לינוק, הפרה רוצה להניק.

וזה לא הכול. מבחינה סטטוטורית, הקרקע כבר עברה את אישור תוכנית המתאר בוועדה המקומית ובוועדה המחוזית, ואילו תוכנית מפורטת אושרה בוועדה המקומית והומלצה להפקדה בוועדה המחוזית. בהוראות התוכנית מופיע במדויק שהגוש והחלקה נכנסים בשלמותם לתוכנית תשריט איחוד וחלוקה שממחיש את החלקים שנכנסים לתוכנית. כך, שהקרקעות המוצעות להשקעה הן רק אלה שאושרו.

תשואות חלומיות בפרויקט עם "אבא ואמא" חזקים

לצד היותה של Lighter Life חברה-בת של Contempo, ה"אמא" של הפרויקט השאפתני היא פירמת עורכי הדין ועורכי הפטנטים הבינלאומית, פרל כהן צדק לצר ברץ, ממשרדי עורכי הדין הגדולים והיוקרתיים ביותר בישראל. "מטבע הדברים, הדבר החשוב לנו מכל הוא להבהיר למשקיעים שהם בידיים הכי טובות ובטוחות שיש, ולכל אורך הדרך יש להם אבא ואמא המעניקים להם את המעטפת המושלמת לעסקה הכי בטוחה שיש ועם ניסיון של עשרות פרויקטים שכבר נמסרו בהצלחה לקהל המשקיעים", מספרים בחברה, "אנחנו לא מוכרים כאן פנטזיה או אדמה במקום לא ידוע – זו קרקע ביעוד ידוע עם תוכנית מפורטת, אין היום עסקה בטוחה מזו".

לצד זאת, המשקיע ב- Lighter Life קובע מה ירצה לעשות בהמשך ובכל נקודת זמן, בין אם הוא ירצה למכור את הקרקע או להתקדם לשלבי הבנייה – ההחלטה בידיים שלכם.

לסיכום: אם תמיד חלמתם להיכנס עם המשקיעים החזקים ביותר ל"מגרש של הגדולים", עכשיו אתם יודעים שההזדמנות שלכם נמצאת כאן מעבר לפינה, זמינה ומתאימה ליכולות שלכם, עכשיו יותר מתמיד. לנו אין ספק שחלון ההזדמנויות ייסגר בקרוב משום שנותרו יחידות אחרונות להשקעה, לכן זה הזמן להיכנס לעסקה – ובהקדם. השאלה כאן היא לא אם יהיה רווח למשקיעים, אלא כמה רווח. אז אל תתמהמהו, השאירו עכשיו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. בהצלחה!

רוצים לשמוע פרטים נוספים על הזדמנות ההשקעה? בואו לפגישה ללא התחייבות

השאירו פרטיכם כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן