הכירו את מודל "ביטוח ההכנסה" של מדריד קפיטל. המודל המהפכני שמחזיר לישראלים את הבטחון בהשקעות נדל"ן בחו"ל

(שנה גודל)
מדריד - בירת ההשקעות החדשה

פרדס חנה? חדרה? ברלין? ארה"ב?
בכל שנה עשרות אלפי ישראליים משקיעים את מיטב כספם ורוכשים נכס כזה או אחר, בארץ או בחו"ל, מתוך הבנה שהשקעה בנדל"ן היא הדרך הבטוחה ואולי היחידה היום שמאפשרת לתת לכסף שלנו לעבוד עבורנו.
אם תשאלו היום כל בית שני בישראל ,כנראה שתשמעו על סיפור השבחה/תשואה שלא יבייש משקיעי נדל"ן מהמנוסים ביותר.

אך לצד ההצלחות, מסתבר שישנו ציבור שלם של משקיעים פוטנציאלים שאיבד את האמון דווקא בערוץ ההשקעה הבטוח ביותר, וזה לא במקרה. התקשורת מסקרת ומציגה דווקא את הפרויקטים שנתקעו, את הכישלונות, ואת הסתבכות של החברות, וזה טבעי – נושאים מפחידים מביאים רייטינג לתוכניות התחקיר ואנחנו כצופים תמיד נעדיף לשמוע ממה להזהר ומי עשה עסקה גרועה מאשר על מי שהצליח בענק.

נתחיל בהפרדה בין השקעות בישראל להשקעות בחו"ל.

בשנה האחרונה כולנו נחשפנו לפרשיות שנגמרו באין ספור משקיעים מאוכזבים שאיבדו את כספם בין אם ברכישת קרקעות עם הבטחות לשינוי ייעוד או בהצטרפות לקבוצות רכישה שנגמרו בבתי משפט.
לצערנו, הרבה מהפרוייקטים הנדלניים בארץ יזומים ע"י גופים עם הרבה רצון טוב ומעט נסיון, וכשמוסיפים לזה התערבות בוטה של הממשל בוויסות מחירי הנדל"ן, מגיעים למתכון הרסני.
ונכון, התערבות של הרשויות במחירי הנדל"ן היא מעולה למי שרוכש נכס למגורים, אבל היא גרועה למשקיעים.

וכשזו המציאות, וכשאנחנו ניזונים בתקשורת בעיקר מסיפורי הכשלון על פרוייקטים בארץ, מה הפלא שהרבה מאיתנו, בניהם כתבכם הנאמן, פשוט שומרים על הכסף בבנק ומדי פעם עושים את החישוב הצובט בלב של כמה כבר יכולנו להרוויח עליו.

מנגד, ברוב העולם, כשמדובר בכוחות השוק החופשיים, הם באמת חופשיים והם כבר עושים את שלהם.
כך בדיוק היה בעקבות משבר הנדל"ן הגלובלי שהכה ב-2008. טרנד הקניה-השבחה-מכירה שהחל בארה"ב, התרחב לעבר מדינות נוספות, בעיקר אירופאיות. מאות אלפי משקיעים מכל העולם עם קצת כסף שחיפשו השקעה ברמת סיכון נמוכה, שמו ידם על נכס בזיל הזול בידיעה ברורה שתוך זמן קצר הנכסים יחזרו למחיריהם המקוריים. ואכן, תוך שנים בודדות הם עשו את עסקאות חייהם.

אבל חופש השוק והמסחר בחו"ל הוא לא הסיבה העקרית לסיפורי הצלחה שמגיעים דווקא מעבר לים.
מאז ומתמיד השקעה בנדל"ן בישראל נחשבה יקרה יותר ומשתלמת פחות כשמחירי הנכסים בחו"ל זולים משמעותית מבארץ, והתשואה שניתן לקבל עבור השכרת הנכס גבוהה משמעותית מזו שניתן לקבל עבור נכס בארץ.

לא בכדי חברות הנדל"ן הגדולות ביותר בארץ משקיעות משאבים עצומים דווקא בהשקעות שמעבר לים.

להשאיר את הכסף בבנק זה טפשי אבל לשאול את השאלות הנכונות זה לגיטימי

האם אני משלם מחיר הגון בעבור הנכס? אצל מי יישמר הכסף עד לרישום הדירה על שמי? מי הבנק שמלווה? האם הדירה אכן נרשמה על שמי בטאבו המקומי? האם אני מקבל את מלוא סכום דמי השכירות כפי שהובטח לי? מי ינהל עבורי את הדירה בכל תקלה שלא תהיה? מי האדם שאוכל לפנות אליו אם וכאשר תהיה בעיה? כולן שאלות בעלות משקל מכריע שיש לקחת בחשבון בטרם אנחנו משקיעים ממיטב כספינו עם חברה שבסופו של יום, אנחנו לא ממש יודעים עליה הרבה.

שם המשחק: בטחונות

איך שלא תסתכלו על זה, השקעה בנדל"ן מניב בחו"ל היא אפיק ההשקעה הטוב ביותר למעוניינים להשיג תשואה ראויה ובמינימום סיכון. נקודה.

אבל, הדרך להתמודד בהצלחה עם סימני השאלה היא לא רק לדעת היכן אתה משקיע אלא גם (ובעיקר) מי הפרטנר שלך לעסקה. חשוב לדעת שלחברה עימה אתה שם את הכסף שלך יש "אבא ואמא" אמיתי ומבוסס, שיש לו גב כלכלי לצד ניסיון עשיר בענף הנדל"ן, ובפרט בלוקיישן בו הינך מתעניין. במילים אחרות, חברה שתעניק לך עסקה המגובה בבטחונות מקסימליים כנגד ההשקעה שלך שתגן עליך מכל תרחיש אפשרי. האם עדיין קיימות חברות כאלה בשוק?

הכירו את מדריד קפיטל. החברה שהמציאה את השיטה עם המודל שמחזיר לישראלים את הבטחון בהשקעות נדל"ן בחו"ל

Madrid Capital הינה חלק מקבוצת אפרת השקעות הפועלת בהצלחה רבה בישראל ובעולם מאז שנת 1999. קבוצת אפרת השקעות יוזמת ומובילה עשרות פרויקטים למגורים בערים מבוקשות כגון תל אביב, מיאמי, קרקוב, ברלין ומדריד, תוך ניצול הזדמנויות נדל"ן להשקעה בזכות היכרות מקצועית מעמיקה עם המאפיינים הייחודים של שווקי הנדל"ן, חוקי הבניה והרגולציות המקומיים בכל יעדי הפעילות.

לאחרונה החליטו במדריד קפיטל לבצע מהפכה בשוק במטרה להעלות מחדש את רף האמון בקרב המשקיעים ולקבוע סטנדרט חדש של בטחון בענף. באמצעות שיטה יחודית, הצליחו במדריד קפיטל לייצר מודל יחודי ובטוח למשקיעי נדל"ן בבירת ספרד – מודל "ביטוח ההכנסה". מדובר במודל השקעה מאוד אטרקטיבי מחד ומאוד מאוד בטוח מאידך, ובעזרתו החברה מצליחה היום להנגיש לציבור המשקיעים הישראלי הזדמנויות השקעה יוצאות דופן בבירה הספרדית מדריד, העיר שנחשבת היום לאחד מיעדי ההשקעה המוצלחים והמועדפים באירופה, במחירים של החל מ-€90,000 פלוס אפשרויות מימון ייחודית.

תשואה אטרקטיבית עם מודל "ביטוח ההכנסה". יש דבר כזה!

כולנו יודעים שהשקעה בנדל"ן היא אחת ההחלטות הכלכליות הגדולות, החשובות והמשמעותיות ביותר בחייו של כל אדם, אם לא הגדולה שבהן. היא גם אחת העסקאות המורכבות ביותר לביצוע אשר כוללת בתוכה מרכיבים בירוקרטיים ומשפטיים רבים, קל וחומר כאשר מדובר על השקעת נדל"ן בחו"ל. השיטה והמודל הייחודי של מדריד קפיטל, פותחו במיוחד כדי לאפשר לציבור המשקיעים לרכוש את הנכס המתאים ביותר לצרכי ההשקעה שלהם, בראש שקט וללא דאגות.

מדובר במהפיכה אמיתית עם שיטה ומעטפת בטחונות ראשונה מסוגה – כאשר גולת הכותרת שלה היא "ביטוח הכנסה" יחודי לתשואה ולסכום שהובטח לכם.

זה אומר שלראשונה בישראל, אתם כמשקיעים יכולים להיות רגועים וליהנות מביטוח יחודי עם "תעודת ביטוח" לאחוזי התשואה שהבטיחו לכם על הנכס. כלומר, יש לכם ממש חברת ביטוח של ניהול הנכס שמבטחת לכם את התשואה. כך שלא משנה מה יקרה, גם אם הדירה שרכשתם לא תניב, או לא תהיה מושכרת, התשואה וההכנסה שלכם מובטחת ומבוטחת – והכסף נכנס כל חודש לחשבון הבנק שלכם. אבל זה עוד לא הכל.

שיטה עם מעטפת בטחונות בינלאומית ושירותים שאין לאחרים

מבדיקה שערכנו לקראת הכתבה עולה כי מדריד קפיטל היא אחת החברות היחידות בשוק עם שיטה בטוחה שמעניקה סל בטחונות נרחב לטובת המשקיע. השיטה וסל הבטחונות כוללים 5 מרכיבים מרכזיים:

  1. כסף בנאמנות עד שהדירה רשומה על שם הלקוח.
  2. ליווי משפטי על ידי משרד עורכי הדין המפורסם – APM עמית, פולק, מטלון .
  3. התחייבות לרישום הנכס בטאבו על שם הלקוח תוך שישה חודשים בלבד.
  4. ניהול כולל והוליסטי של הנכס 24/7.
  5. וגולת הכותרת – ביטוח ההכנסה משכירות ע"י חברת ביטוח גרמנית

מהחלפת נורה בתקרה ועד מציאת שוכרים

כחלק ממעטפת השירותים הכוללת, לקוחות מדריד קפיטל נהנים גם מניהול מלא ושוטף של הנכס על ידי חברת ניהול מקצועית, מבוססת ומנוסה שתפקידה לדאוג לכל הקשור לניהול הנכס בזמן השכרתו. החל מאיתור שוכרים איכותיים, דרך טיפול בחוזה השכירות וגביית שכר דירה, ועד לתשלומי ארנונה ומיסים, ועד בית, חשבונות תקופתיים, תחזוקה שוטפת ותיקונים, שיפוצים וכל צורך אחר שיתעורר 24 שעות ביממה, מבלי שהלקוח יצטרף להניף אצבע. לדבריהם, ניהול נכון של הנכס מבטיח למשקיע גם ראש שקט ונקי מדאגות וגם תשואה משופרת.

כשיורדים לשטח ולפרטים הקטנים מבינים שמדובר כאן באנשים רציניים. למדריד קפיטל ניסיון רב ורקורד מוכח בהשקעות נדל"ן במדריד – והחברה מחזיקה כיום בלמעלה מ-450 נכסים שנרכשו מקרן נדל"ן ספרדית. העוצמה והגודל של החברה, מאפשרים לה למכור את הנכסים במחירים מאוד אטרקטיביים מתחת למחיר השוק המקומי. מסיבוב שערכנו איתם בעיר עולה בהחלט המסקנה שהם מכירים את מפת הנדל"ן המקומית טוב יותר מכל אחד אחר, על שכונותיה ורובעיה המבוססים לצד המתפתחים, אשר עתידים להניב למשקיעים את התשואה הגבוהה ביותר, גם מדמי השכירות וגם ומגידול ההון כתוצאה מעליית ערך שווי הנכס.

אם גם אתם מבינים שהשקעה בנדל"ן מניב בחו"ל היא הדבר הנכון עבורכם אבל עדיין חוששים, כדאי שתבדקו את מדריד קפיטל ותיהנו משקט נפשי וביטחון מלא, בזכות הניסיון והמוניטין עתיר השנים שלהם בתחום השקעות הנדל"ן בחו"ל, כמו גם מבקיאותם בנושא המיסים, המסמכים והבירוקרטיה הכרוכים בהשקעה במדריד. וכמו שכבר הבנתם, ההבנה בתחומים האלו היא קריטית להצלחת העסקה.

דילוג לתוכן