כוכב טיקטוק ניסה להציץ לדירות היוקרה של ניו יורק. זה מה שקרה

חושבים שדירות בתל אביב עולות הרבה כסף? נדמה לכם שבעלי בתים בתל אביב מעלים את מחירי השכירות ללא שום פרופורציה? כדאי לכם להכיר את הפרסומים של כוכב הטיקטוק קיילב סימפסון, שחוקר כרגע את ניו יורק. בשורה של סרטוני טיקטוק, הוא וגם אתם זוכים לקבל הצצה לדירות היוקרה של ניו יורק. המחירים? נסו לנחש לפני שתקראו
(שנה גודל)
דירות יוקרה חו
דירת יוקרה ניו יורקית

כוכב הטיקטוק קיילב סימפסון, שחוקר כרגע את דירות היוקרה בניו יורק לא נותן לשום דבר לעצור אותו, בדרך לסנסציה הבאה. לדבריו, הוא זוכה להיענות לא גבוהה אבל עדיין מפתיעה. עשרה אחוזים מהאנשים שהוא מבקש להציץ לדירות היוקרה שלהם ולשמוע על המחירים, נענים לו בחיוב. עד כה הוא הספיק לבקר בדירות רבות ולשוחח עם אנשים שנפתחים בגילוי לב מפתיע. ההיענות לבקשתו להציץ בדירות היוקרה של ניו יורק הולכת וגדלה, כך שהוא העלה סדרת רשת חדשה, עם פופולריות מרשימה בפני עצמה.

קופסת נעליים באלפי דולרים

במסגרת סדרת הרשת של כוכב הטיקטוק, הוא מגיע לדירות שקשה להאמין שהן אמיתיות. דירות שמוגדרות בחלקן כדירות יוקרה, מתגלות לעיתים כזעירות בצורה מחפירה. אפשר להשוות אותן לקופסאות נעלים. חלק מהדירות מעוצבות באורח כה מוזר, דבר מפתיע כשלעצמו (מה דעתם על דירת חדר עם מוט חשפנות באמצע החלל? ). לאחרונה פורסם סרטון של דירה במנהטן, שלא מתהדרת בחלל מרווח, בלשון המעטה. אם אתם מוכנים לשלם מעל 2000 דולר בחודש עבור מגורים בחלל של קופסת נעליים, יש לכם סיכוי לעבור לשם.

פתאום קופסת הנעליים נראית מרווחת

אבל אם חשבתם שלגור בקופסת נעלים בניו יורק, ב-2000 דולר לחודש זה השיא, עוד לא ראיתם ולא שמעתם כלום. בסרטון נוסף שקרע את הרשת, אפשר לראות דירה שלא גדולה בהרבה מגודל של מקלחון. עבור הזכות למגורים בדירת המקלחון ה"יוקרתית" הזאת תיפרדו מלא מעט כסף.

לאחרונה ביקר כוכב הטיקטוק, שמנהל גם ערוץ יוטיוב פופולרי (קרוב ל-1.5 מיליון מנויים, רק שתבינו על מה מדובר), בדירת כוך. הוא תיאר את ה"דירה" הזאת בתור ארון. הדיירת סיפרה שכדי לגור בדירת הארון הזאת, היא נפרדת בכל חודש מ-650 דולר. אמנם היא הצליחה לעצב את הדירה הזאת בצורה מעוררת השתאות, אבל מחיר כזה למגורים בניו יורק זה… די מוגזם, לא?

כמה עולה יוקרה אמיתית בניו יורק

אם חשבתם שכוכב הטיקטוק מציץ אך ורק לדירות פיצפוניות שרק מתחזות לדירות יוקרה, יש לנו חדשות. בין לא מעט הדירות שבהן הוא ביקר בעת האחרונה, אפשר למצוא דירות יוקרה של ממש, שגם עולות בהתאם. למשל, דירת יוקרה מרווחת למדי, שנראית כמו מקטלוג ועולה 17,000 לחודש. אנו מזכירים, זו ניו יורק – לא תל אביב, אז המחירים בדולרים. דירה אחרת, בעיצוב די מוזר, מושכרת בניו יורק בקרוב ל-20,000 דולר. דירה אחרת שכיכבה בסרטונים שלו הייתה דירה במחיר של 30,000 דולר לחודש. אבל מסתבר שיש כאלה שעבורם אפילו ה-650 דולר זה יותר מדי.

צעירה שהתבקשה לאפשר הצצה לביתה, הודתה שהיא לא גרה בדיוק בדירה. היא הסכימה להראות את הואן (רכב מסחרי) שהוסב למגורים. לא בטוח שהרבה אנשים נורמטיביים יסכימו לבלות את חייהם בתוך וואן. מתחת למיטה של בעלת הבית יש מקרר זעיר. היא התקינה מדפים ויש לה קישוטים, וילונות וספרים. אבל מסתבר שהמחירים בניו יורק מספיק מסחררים, כדי שהפתרון הזה יהיה קביל. והאמת, הדירה בתוך הרכב נראית הרבה יותר טוב מהרבה מאוד מ"דירות היוקרה" שעולות מאות עד אלפי דולרים בחודש.

דילוג לתוכן