×

לרכישת דירה חדשה מקבלן ב- 89 אלף אירו - השאירו מספר פרטים ונציג של רונסון יחזור אליכם

שוק הנדל"ן הפולני נפתח למשקיעים ישראלים

חברת הנדל"ן הבורסאית RONSON, הינה אחת מחברות הנדל"ן הגדולות ביותר בפולין, מחזיקה במצטבר אלפי יחידות דיור. רכישת דירה באחת הפרויקטים של רונסון באמצעות המשווק המורשה שלה בישראל תתן למשקיע הישראלי הזדמנות ליהנות מהרווחים שמאפיינים השקעות נדל"ן בחו"ל, עם גב ושקט נפשי של חברה יזמית בורסאית
(שנה גודל)
מגדלי יוקרה בפולין
ורשה פותחת הזדמנויות חדשות למשקיע הישראלי

מומחי נדלן שהתייעצנו עימם מסבירים מדוע כדאי לישראלים  להשקיע בנדל"ן בפולין: "הישראלים עוברים להשקיע בחו"ל. לא מדובר בתחזית אישית שלנו אלא בעובדה מוגמרת. שוק הנדל"ן הישראלי נמצא בתהליך של קיפאון והצעות להשקעות בחו"ל צצות כמו פטריות אחרי הגשם. הוואקום שנוצר והרצון העז של הישראלים להשקיע – הוליד מאות משווקי נדל"ן שמוכרים בתים, דירות וקרקעות בחו"ל מבלי שיהיה למשקיע הישראלי את הגב והסטנדרטים של חברת נדל"ן בעלת סטנדרט אמיתי."  בנוסף, הוא מסביר כי "מעבר לעובדה שהלקוחות שלנו רוכשים דירה מהניילונים ישירות מהחברה היזמית, הבשורה האמיתית היא שוק הנדל"ן הפולני שנמצא בעיצומה של נסיקת מחירים משמעותית שאינה צפויה להירגע בעתיד הקרוב".

שער האירו יורד וההזדמנויות גדלות!

"לא צריך להיות מומחה לכלכלה כדי לראות שבשנים האחרונות האירו הולך ונחלש ואפילו הגיע לשער נמוך מ- 4 שקלים."
"הדבר מניע משקיעים לחפש, ולמצוא בפולין בכלל ובוורשה בפקט, הזדמנויות נדל"ן שהופכות ליותר ויותר משתלמות, ובזה אנחנו ברונסון מומחים. וכשההזדמנויות גדלות – גם הלקוחות שלנו נהנים"

עלייה של 20-25% במחירי הנדל"ן בפולין בשנתיים האחרונות

פולין מצליחה לבסס עצמה כיעד השקעות הנדל"ן המוביל באירופה ונמצאת בעיצומה של צמיחה מובהקת ויציבה. המדינה שומרת על צמיחה יציבה בכל השנים האחרונות של 2.5-4% בכל שנה. כמו בסין ובמדינות אחרות בעולם, שהצמיחה המהירה גרמה להמוני תושבים לעבור ולהתגורר במרכזי הערים. המירוץ אחר הדירה הנחשקת במרכז העיר מייצר עלייה משמעותית ביותר במחירי הנדל"ן. פולין נמצאת בעיצומה של התופעה ומחירי הנדל"ן במרכזי הערים עלו בשנתיים האחרונות ב 20-25%. 
"מי שקנה דירה חדשה בפולין לפני שנתיים וחצי, לדוגמה, במחיר של 8,500 זלוטי למ"ר יכול למכור כעת לפי שווי של כמעט 11,000 זלוטי למ"ר. מדובר ברווח עצום שאליו מצטרף כמובן שכר הדירה החודשי הגבוה שמתקבל על הנכס."

מהם הסממנים שמצביעים על המשך העלייה במחירי הנדל"ן?

"מרכזי הערים בפולין, מתנהגים פחות או יותר כמו תל אביב רק שההבדל הוא ברור: בפולין עדיין ניתן לרכוש דירה חדשה מהניילונים במחיר שמתחיל מ-89,000 אירו בלבד. בפולין מתרחשת כרגע הגירה גדולה מהפריפריה למרכזי הערים. כולם רוצים ליהנות מהצמיחה החזקה והערים הגדולות מאפשרות זאת. הפרויקטים החדשים שלנו נהנים מביקוש רב גם בקרב תושבי העיר שמעוניינים לשפר את תנאי מגוריהם וליהנות מהתנאים ומסטנדרט המגורים שלנו. הצמיחה הגדולה, ההגירה, המחירים השפויים והעובדה שהיצע הקרקעות במרכזי הערים מתחיל להיגמר מצביעה על כך שעליית המחירים לא תיעצר בקרוב."

שקופית קודמת
שקופית הבאה

האם יש יתרונות נוספים שמשחקים לידי המשקיעים?

"בהחלט. כמעט בכל אלטרנטיבת השקעה, שזמינה עבור המשקיע הישראלי, מציעים ניהול בראש שקט באמצעות חברת ניהול מקומית. בפולין ההבדל הוא אחד: יש באמת על מי לסמוך וזה יתרון עצום למשקיע. החוק בפולין מחייב כל בניין עם למעלה מ-8 דירות להחזיק חברת ניהול. התרבות הרגולטורית יצרה ריבוי של חברות ניהול גדולות ואיכותיות. חברות הניהול בפולין יכולות להשכיר את הנכסים גם לטווחים קצרים ב-Airbnb וההיצע העצום של החברות מפחית את התלות שיש למשקיע בחברת ניהול כזו או אחרת."

היצע רחב של פרויקטים ודירות בגדלים ובמחירים שונים

בפולין מגוון עצום של דירות באזורים שונים  ובמחירים שונים. ניתן לרכוש היום דירות בטווחי מחירים של 89-150 אלף אירו ובגדלים של 30-120 מ"ר. "מרבית הדירות שנמכרות למשקיע הישראלי הם בגדלים של 35-50 מ"ר, "הדירות האלה נחשבות ליעילות ביותר עבור המשקיע הישראלי ונהנות מביקוש רב בקרב השוכרים."

לסיכום, אם יש לכם 89 אלף אירו הון עצמי פנוי להשקעה, ואתם מוכנים לשחזר את ההזדמנות ההיסטורית שזכו לה משקיעים נבונים לפני 10 שנים במנהטן ובברלין – רכישת נכס חדש לחלוטין בורשה – היא ההשקעה בשבילכם

מעוניינים לקבל פרטים נוספים מחברת רונסון על השקעה ייחודית בורשה? השאירו פרטים:

דילוג לתוכן